Hlavní stránka - Plánované akce - Uskutečněné akce - Fotogalerie - Jak se k nám připojit?
Kontakt, kdo za tím stojí? - Bleskův Zpěvník ke stažení - Naši milí sponzoři
- Facebook
Naši milí sponzoři

Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem těm, kteří se jakýmkoliv způsobem (ať finančně, materiálně, volným časem, ale i jinak) podíleli na naší práci s dětmi. Jsme přesvědčeni, že jakýkoliv vklad do volného času dětí je tou nejlepší investicí. Členové sdružení se určitě vůbec nebudou zlobit, pokud se objeví další zajímavý nápad (třeba i ze strany rodičů) na případnou podporu a zlepšení jeho akcí. Velice rádi přidáme další děkovný odkaz na tuto stránku a rozšíříme tak okruh našich „sponzorů“.

Naše velké díky tedy směřují k:

Ministerstvu Školství a tělovýchovy ČR, Magistrátu hl. m. Prahy, Městské části Prahy 4 a Městské části Prahy 2 za finanční podporu naší činnosti, která nám usnadňuje udržovat ceny akcí tak, aby si děti mohly vybírat podle chuti a ne podle ceny.  
Nadaci Pangea ČR za sponzorský dar na činnost sdružení. Koukněte na: www.nadacepangea.cz  
 
Firmě Matematické a Statistické Projekty a Software s.r.o , za to, že nám poskytli sponzorský dar na akce sdružení. Koukněte na: www.msps.cz.  
 
Firmě Flejberk s.r.o, rodičům našich dětí za to, že nám poskytli sponzorský dar na akce sdružení. Koukněte na: www.hryahlavolamy.cz.  
     
Tomášovi a Lukášovi z prodejny a půjčovny WINDBAZAR (www.windbazar.com) za to, že nám během zimní sezóny zdarma půjčovali (a snad ještě budou půjčovat) snowboardy, aby si jízdu na nich mohli vyzkoušet noví nadšenci, kteří třeba už příští vánoce napíší Ježíškovi o nové prkno.  
     
Autodopravě Jan Řezníček
Za to, že nám účtuje rozumnou cenu za dopravu a za víkendový pronájem autobusu.
 
     
Karlíkovi Fryšovi ( www.kfm.cz )
Za to, že nám zdarma pečuje o naše internetové stránky.
 
     
Pánům z Půjčovny SKOL Ski – komplex (www.skol–ski.cz)
za to, že nám zdarma věnovali jedno snowboardové prkno pro děti.
   
 
designed by kfm web integrator, Odkazy