Hlavní stránka - Plánované akce - Uskutečněné akce - Fotogalerie - Jak se k nám připojit?
Kontakt, kdo za tím stojí? - Bleskův Zpěvník ke stažení - Naši milí sponzoři
!!!Lyžařské prázdniny s výukou lyžování a snowboardingu na chatě „U vodopádu“!!!
(5.2.-11.2. Praha 1-5, 11.2.-17.2. Praha 6-10)

Ahoj, ahoj, tak po roce zase míříme na dva týdny na chatu „U vodopádu“ a na sjezdovky Špičáku. Určitě si nenecháme ujít noční lyžování na Obecňáku, odpočinek v aquaparku ani hostinu stylem „sněz co zmůžeš“ v Zámecké restauraci. Novinkou bude průprava lyžařských skoků na trampolíně, která se vám určitě bude líbit. Takže neváhejte, neváhejte a co nejdříve se přihlaste. Po zkušenostech z loňských let bývají oba turnusy plné už v půlce prosince.

Odjezd a příjezd: Albertov 6 (Přírodovědecká fakulta UK):
1.turnus – Praha 1-5: odjezd: neděle 5.2.. v 10.00, návrat: sobota 11.2. v 16.00 tamtéž
2.turnus – Praha 6-10: odjezd: sobota 11.2. v 10.00, návrat: pátek 17.2. v 16.00 tamtéž

Kde bydlíme?: Chatu „U vodopádu“ v Jizerských horách většině z vás určitě představovat nemusíme. Je tam velká společenská místnost, pěkné sociální zařízení, tří a čtyřlůžkové pokojíky a hlavně pohoda.

Co si mám vzít s sebou ?: Seřízené lyžařské vybavení, menší problémy doladíme přímo na místě, lyžařské brýle!, plavky, přezůvky, kapesné, kartičku zdravotní pojišťovny. POTVRZENÍ OD LÉKAŘE O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI ! (následující list), u autobusu budou rodiče podepisovat ještě potvrzení o bezinfekčnosti.

Jak se mám přihlásit?: Stačí říct rodičům, ať Tě závazně přihlásí telefonicky kdykoliv na tel: 777 624 456 (Marian Rybář-Blesk). Peníze je možno zaplatit na náš účet (číslo účtu: 171344270/0300, var.symbol: rodné číslo dítěte), popřípadě u odjezdu. Někteří zaměstnavatelé poskytují na lyžařský výcvik příspěvek z fondu FKSP. Rádi Vám pošleme potvrzení o účasti dítěte, které je podmínkou získání příspěvku.

Cena akce : 2950 Kč, nezahrnuje vleky (předpokládaná cena 1300 Kč)

 

Na setkání se těší Blesk, Aleš a Choďa

 
designed by kfm web integrator