Hlavní stránka Fotogalerie Plánované akce Jak se k nám připojit ? Kontakt
Kdo za tím stojí ?
Stáhněte si a vytiskněte náš zpěvník ve formátu word
 
Sdružení Blesk – akce č. 24
PRÁZDNINOVÝ PĚTIDENNÍ VODÁCKÝ TÁBOR NA VLTAVĚ
 
Vodácký tábor na Vltavě jsme naplánovali na konec letních prázdnin. Pojedeme opět na raftech a nafukovacích kánoích úsek z Vyššího Brodu do Boršova. Spát budeme v kempech, večery budeme trávit u ohně s kytarou. Naše vodácké putování bude spojené i s kulturním zušlechťováním - zastavíme se ve Vyšším Brodě, Českém Krumlově, ve Zlaté Koruně, na Dívčím kameni.... Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo, které veze věci účastníků. Minimální doporučený věk dětí je 10 let. Všichni účastníci musí umět plavat (ne ke dnu)! Tábor je určen i pro ty, kteří nikdy nedrželi pádlo v ruce. Srpen je sice ještě daleko, ! ALE ZÁJEMCE DÁVÁME DOHROMADY UŽ NYNÍ !

Termín a místo konání akce: pátek 27.8. – úterý 31.8., řeka Vltava

Sraz:
pátek 27.8. v 8.00 na Albertově 6 (dvě zastávky tramvají od Karlova náměstí, zastávka Albertov)

Návrat:
úterý 31.8. kolem 18.00 tamtéž

Ubytování:
Ve vlastních, nebo námi zajištěných stanech v kempu. Pokud máte možnost vzít vlastní stan (o který se potom společnými silami postaráme), sdělte nám to prosím při přihlášení na akci. Zbytek stanů zařídíme my.

Stravování:
Je zajištěno po celou dobu. Na teplé obědy se budeme zastavovat v blízkých vodáckých restauracích. Snídaně a večeře si připravujeme sami.

S sebou:
spacák, karimatku, stan (jen kdo má), boty do vody (ne pantofle), ešus, hrníček, lžíci, baterku, čepici a brýle proti sluníčku, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny (nebo kopii), dostatek teplého oblečení, dobrou náladu

Přihlášení na akci:
Závazné přihlášení mohou provést rodiče telefonicky kdykoliv na tel: 777 624 456 (Marian Rybář).

Cena akce: 1600 Kč

Na setkání se těší Blesk, Aleš a Péťa

 
zpět na přehled akcí